O nas

 

 HORSETRANS PRODUKCJA

Od kilkunastu lat jesteśmy związani ze sportem jeździeckim. Nasza pasja przerodziła się w działalność zawodową. Zajmujemy się transportem koni po całej Europie od wielu lat. Zgromadziliśmy bogatą bazę doświadczeń związanych z tego typu działalnością. Korzystaliśmy z taboru różnych producentów, co pozwoliło nam poznać ich zalety i wady. Kilka lat temu zdecydowaliśmy się na zaadaptowanie samochodu na koniowóz dwukonny. Prace odbywały się w przydomowym warsztacie. Pierwszy nasz koniowóz cieszył się ogromnym zainteresowaniem, dlatego zdecydowaliśmy się na jego sprzedaż i podjęliśmy się kolejnej zabudowy.

SŁOWEM DZIEDZINA , KTÓRĄ ZAJMUJE SIĘ NASZA FIRMA NIE ZRODZIŁA SIĘ PRZYPADKOWO, A  WSKUTEK PASJI DO KONI I WIELOLETNIEGO DOŚWIADCZENIA W TEJ DZIEDZINIE.

Po roku z naszego warsztatu wyjechało kilka koniowozów. Obecnie w nowo wybudowanej hali produkcyjnej produkujemy kilkadziesiąt  koniowozów rocznie . Staramy się, aby nasze koniowozy były wygodne w użytkowaniu i jak najbardziej bezpieczne dla koni, również dla tych młodych i problemowych. Bardzo ważnym aspektem w budowie jest cel aby zabudowy były wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów , tu możemy się pochwalić , że wyprodukowanie w naszej firmie koniowody posiadają największą ładowność. Uzyskaliśmy parametry pozwalające przewozić dwa konie posiadaczom prawa jazdy kat.B . Angażujemy się w ciągłe zmiany by  budować coraz lepsze i lżejsze koniowozy. Nasi klienci, użytkownicy koniowozów HorseTrans, doceniają wysoką jakość stosowanych materiałów używanych do zabudowy jak również walory użytkowe i estetyczne.
Zapraszamy do współpracy
HORSETRANS  Stanislaw i Jacek Muraczewski